Modern Apartment 5 Mins Walking To The Santuary

Belangrijkste voorzieningen

  • 140 m²
  • 3 slaapkamers
  • 3 badkamers

Locatie

    Modern Apartment 5 Mins Walking To The Santuary Fátima van 140 m² heeft een eersteklas ligging op sechts 20 minuten te voet van de Basiliek van Onze-Lieve-Vrouw van de Rozenkrans van Fátima en biedt plaats aan maximaal 8 gasten. Bij het 3-slaapkamer appartement zijn Wi-Fi evenals een privéparkeerplaats beschikbaar.

    Gasten van het appartement kunnen het centrum van Fátima bereiken met een wandeling van 20 minuten en Heiligdom van Fátima bezoeken, op 650 meter afstand. Modern Apartment 5 Mins Walking To The Santuary is 2 km verder de Grutas da Moeda.

    Als gasten verblijven in het appartement, hebben ze toegang tot een balkon voorzien van airconditioning. De accommodatie heeft een bidet voor uw comfort. Daarnaast vindt u er een haardroger.

    Modern Apartment 5 Mins Walking To The Santuary is uitgerust met een complete keuken voor degenen die zelf willen koken. Terminal rodoviario de Fatima - Rede Expressos busstation is te vinden op een paar stappen verwijderd van de 3-badkamer accommodatie.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 11:00
    Licentienummer140827/AL

    Kameropties bij Modern Apartment 5 Mins Walking To The Santuary Fátima

    Als gasten verblijven in het appartement, hebben ze toegang tot een balkon voorzien van airconditioning. De accommodatie heeft een bidet voor uw comfort. Daarnaast vindt u er een haardroger.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Modern Apartment 5 Mins Walking To The Santuary Fátima Kamer foto Modern Apartment 5 Mins Walking To The Santuary Fátima Bedden foto Modern Apartment 5 Mins Walking To The Santuary Fátima Andere info foto Modern Apartment 5 Mins Walking To The Santuary Fátima Faciliteiten foto Modern Apartment 5 Mins Walking To The Santuary Fátima Bedden foto Modern Apartment 5 Mins Walking To The Santuary Fátima Mensen foto Modern Apartment 5 Mins Walking To The Santuary Fátima Bedden foto Modern Apartment 5 Mins Walking To The Santuary Fátima Bedden foto Modern Apartment 5 Mins Walking To The Santuary Fátima Kamer foto
    Appartement met Drie Slaapkamers

    Grootte: 140 m²

    Type bed: 1 Single Bed or 1 Double Bed

    Meer informatie +

    Locatie bij Modern Apartment 5 Mins Walking To The Santuary Fátima

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Modern Apartment 5 Mins Walking To The Santuary Fátima

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Populaire hotels in Portugal

    Veelgestelde vragen

    • Hoe groot is Modern Apartment 5 Mins Walking To The Santuary?
      Modern Apartment 5 Mins Walking To The Santuary heeft een oppervlakte van 140 vierkante meter.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Modern Apartment 5 Mins Walking To The Santuary Fátima